PASŪTĪJUMA VEIKŠANA
     Pasūtījumu varat veikt tiešsaistē aizpildot pasūtījuma formu. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs darba dienas laikā telefoniski sazinamies ar jums, lai apstiprinātu izvēlētā aprīkojuma saderību ar jūsu automašīnas modeli. Labprāt sniegsim pilnu konsultatīvu informāciju, kas līdzēs jums veikt optimālu izvēli.  Telefona sarunā informējam par aprīkojuma specifikācijām, iespējamām papildus opcijām un to izcenojumiem, piegādes termiņiem, uzstādīšanas izmaksām mūsu darbnīcā, vai piegādes izmaksām uz jūsu norādīto adresi.
     Ja balss komunikācija nav iespējama, vai nevēlama – iepriekš minētā saskaņošana var tikt veikta izmantojot e-pasta, vai WhatsUp saraksti.  

APMAKSA
     Pēc vienošanās par izvēlēto aprīkojumu - mēs nosūtam priekšapmaksas rēķinu uz jūsu e-pastu. Priekšapmaksas rēķinā iekļauti 50-100% no izvēlētās preces cenas un iepriekš aprunātiem papildus pakalpojumiem (krāsošanas izmaksas, uzstādīšanas darbu izmaksas, piegādes izmaksas). Pasūtījuma piegādes laiks tiek rēķināts no brīža, kad apmaksa tiek ieskaitīta mūsu uzņēmuma norēķinu kontā.

PIEGĀDE UN UZSTĀDĪŠANA
     Praktiski visam aprīkojumam, kas tiek piedāvāti mūsu mājas lapā ražotāja rekomendācijās ir paredzēta profesionāla uzstādīšana. Tādēļ vēlams tos uzstādīt mūsu darbnīcā. Ja uzstādīšana mūsu darbnīcā nav iespējama - nodrošinam pasūtījumu piegādi ES robežās. Pasūtījuma piegādes izmaksas tiek iepriekš aprunātas ar pasūtītāju.