Salidzini.lv logotips

Meklē preces Latvijas interneta veikalos

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA
     Pasūtījumu varat veikt tiešsaistē aizpildot pasūtījuma formu. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs telefoniski sazinamies ar jums, lai apstiprinātu izvēlētā aksesuāra piemērotību jūsu automašīnas modelim. Labprāt sniegsim pilnu konsultatīvu informāciju, kas līdzēs jums veikt optimālu izvēli. Pēc telefona sarunas mēs dienas laikā nosūtam uz jūsu e-pastu ilustrētu piedāvājumu kurš sevī ietver jūsu izvēlētā aksesuāra pilnu aprakstu, cenu, iespējamās papildus opcijas un to izcenojumus, piegādes termiņus, uzstādīšanas izmaksas mūsu darbnīcā, vai piegādes izmaksas uz jūsu norādīto adresi.

APMAKSA
     Pēc vienošanās par izvēlēto komplektāciju - mēs nosūtam daļējas, vai pilnas priekšapmaksas rēķinu uz jūsu e-pastu. Priekšapmaksas apjoms 50-100% tiek iepriekš aprunāts. Pasūtījuma piegādes laiks tiek rēķināts no brīža, kad apmaksa tiek ieskaitīta mūsu uzņēmuma norēķinu kontā.

PIEGĀDE UN UZSTĀDĪŠANA

     Praktiski visiem aksesuāriem, kas tiek piedāvāti mūsu mājas lapā ražotāja rekomendācijās ir paredzēta profesionāla uzstādīšana. Tādēļ vēlams tos uzstādīt mūsu darbnīcā. Uzstādīšana var aizņemt no trim darba stundām līdz pilnai darba dienai. Kravas kastes pārsegu uzstādīšana ar īpaši sarežģītu elektroinstalāciju, kā arī žalūziju apvienošana ar citu ražotāju kravas kastes aizsargstieņiem var ievilkties līdz pat vēlam vakaram.